OGŁOSZENIA II Niedziela Zwykła
dn. 19 stycznia 2014 A.D.
1. W minioną niedzielę na budowę kościoła zebraliśmy 12.900 zł. Za ofiary złożone na ten cel składamy serdeczne Bóg zapłać. A także serdeczne podziękowania za ofiary, które zostały przekazane na konto parafialne jako darowizna na rzecz kultu religijnego.
2. Nasza Parafia należy do organizacji pożytku publicznego i posiada numer KRS 0000492304, który umożliwia przekazanie 1% podatku na Parafię.
3. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 12:30 odbędzie się spotkanie dla młodzieży klas trzecich gimnazjum i starszych przygotowujących się do sakramentu Bierzmowania.
4. Dziś o godz. 16:00 Msza św. dla dzieci przygotowujących się do I Komunii. Natomiast po Mszy św. spotkanie z rodzicami.
5. We wtorek tj. 21 stycznia o godz. 20:00 zebranie Rady Duszpasterskiej.
6. Zapraszamy na spotkanie Odnowy w Duchu Świętym, które odbędzie się w czwartek po Mszy św. wieczornej.
7. Wspólnota Domowego Kościoła zaprasza małżeństwa, które pragną pogłębić relację z Panem Bogiem oraz ze współmałżonkiem na spotkanie, które odbędzie się w najbliższą sobotę, tj. 25 stycznia o godz. 19:00 w naszej kaplicy. Można przyjść z dziećmi, będzie zapewniona opieka. Spotkanie potrwa ok. godziny.
8. W najbliższą sobotę i niedzielę Będziemy wspierać Diecezję i Parafię Program całodobowym modlitewnym czuwaniem – Jerycho Różańcowe. Program Jerycha Różańcowego (patrz zał.)
9. Chór parafialny Passio Vivens ma przyjemność zaprosić na koncert kolęd, który odbędzie się dnia 26 stycznia 2014r. po Mszy Św. o godz. 18:00.
10. Zachęcamy do zakupu i czytania Gościa Niedzielnego (art. 50 lat po przełomie; Pamiętać strach; Gender dla początkujących) i tygodnika Idziemy (art. Chrześcijanie ponad podziałami; święci Powstania Styczniowego; Życie i mit).
11. Plan Wizyty Duszpasterskiej:
Poniedziałek (20 I) od 17:00 – ul. Berensona nr 12 A, B, C;
Wtorek (21 I) od 17:00 – ul. Berensona nr 12 D, ul. Dobka z Oleśnicy, Twórcza 65
Środa (22 I) od 17:00 – ul. Brzeziny, Małych Dębów;
Czwartek (23 I) od 17:00 – ul. Ketlinga, Rzędziana, Wierzbiny;
Piątek (24 I) od 17:00 – ul. Billewicza, Małego Rycerza;
Sobota (25 I) od 10:00 – ul. Berensona nr 12 E (1-144)
Poniedziałek (27 I) od 17:00 – ul. Babinicza, Spichrzowa, Stogi, ul. Zmyślona.
Wtorek (28 I) od 17:00 – ul. Zdziarska;
Środa (29 I) od 17:00 – ul. Białołęcka;
Czwartek (30 I) od 17:00 – ul. Dziwna, Oleńki.