Ogłoszenia ( 27.09.2020)

Autor - Grzegorz
28.09.2020 12:19:45

 1. Prosimy o przestrzeganie obowiązku noszenia maseczek w kościele.
 2. We wtorek święto Rocznica Poświęcenia Bazyliki Katedralnej w Diecezji Warszawsko-Praskiej; w czwartek wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy i doktora Kościoła; w piątek wspomnienie Aniołów Stróżów; w sobotę święto świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.
 3. Od poniedziałku do soboty zapraszamy na adoracje Najświętszego Sakramentu od godz. 17:00 do 18:00. W tym czasie jest możliwość skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania (spowiedzi).
 4. W środę nowenna do Matki Boże Nieustającej Pomocy przed Mszą św. o godz. 18:00.
 5. W czwartek nowenna do św. Gabriela od M.B.B. po Mszy św. o godz. 18:00.
 6. Co miesiąc 27 jest odprawiana Msza św. o godz. 18:00 w intencji darczyńców, ofiarodawców i budowniczych naszego kościoła oraz w intencjach zanoszonych w czwartkowej nowennie.
 7. W czwartek rozpoczyna się miesiąc październik – miesiąc różańca św. Zapraszamy dzieci, młodzież i wszystkich chętnych na nabożeństwa różańcowe po wieczornej Mszy św.
 8. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąc. Msze św. o godz. 7:00, 18:00 i 20:00. Spowiedź od 17:00 do 20:00. Zapraszamy na adoracje Najświętszego Sakramentu po Mszy św. wieczornej do godz. 20:00.
 9. W pierwszą sobotę po Mszy św. o godz. 7:00 nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca N.M.P.
 10. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania szkoły podstawowej klas VIII i ponadpodstawowych klas I odbędzie się dzisiaj po Mszy św. o godz. 16:00.
 11. W wyniku doświadczania różnych krzywd przez dzieci. W tych trudnych sytuacjach pozostaje modlitwa pełna wiary i ufności do Boga o uwolnienie i uzdrowienie. Chcemy zaprosić wszystkich chętnych do włączenia się do akcji modlitewnej organizowanej przez Misję Gabriela pod nazwą „Opiekunowie Dziecka Skrzywdzonego”. Zapraszamy dzisiaj na Mszę św. o godz. 18:00 i po niej na różaniec w intencji dzieci skrzywdzonych. Słowa modlitwy i szczegóły akcji podane są na stronie www.misjagabriela.pl
 12. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych dziewczynki i chłopców w wieku od 9 do 12 lat do gromady wilczków oraz dziewczynki i chłopców powyżej 16 roku życia do drużyn harcerskich Skautów Europy, którzy działają przy naszej parafii. Zainteresowanych zapraszamy po informacje kontaktowe do zakrystii.
 13. Relacja matki z córką to jedna z najważniejszych relacji w życiu kobiety. Należy pielęgnować ją już od najmłodszych lat. Jeżeli chcesz ciekawie spędzić czas ze swoją córką i wykorzystać okazję do wzajemnego poznania się to: Zapraszamy na warsztaty „Spotkanie Mamy i Córki” w terminach: 10 października 2020 (Mama + córka w wieku 3 - 6 lat); 17 października 2020 (Mama + córka w wieku 3 - 6 lat). W godz. 10.00 – 14.00. Kontakt wyłącznie drogą mailową: m.gizak@o2.pl
 14. Zachęcamy do zakupu i czytania prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego” i tygodnika „Idziemy”.