Ogłoszenia ( 5.09.2021)

Autor - kontakt
05.09.2021 09:52:56

XXIII Niedziela Zwykła

 1. Prosimy o przestrzeganie obowiązku noszenia maseczek w kościele.
 2. W środę święto Narodzenia N.M.P.
 3. Od dzisiaj porządek Mszy św. w niedzielę jest następujący 8:00, 9:30, 11:00, 12:30, 16:00 i 18:00.
 4. Dziś na Mszy św. o godz. 11:00 poświęcenie przyborów szkolnych.
 5. We wtorek o godz. 18:00 Msza św. ku czci św. Gemmy Galgani a po niej błogosławieństwo relikwiami świętej.
 6. W następną niedzielę ofiary z tacy są przeznaczone na budowę kościoła.
 7. Schola dziecięca zaprasza chętnych śpiewających i grających na próbę śpiewu w Domku Młodych w piątek o godz. 17:30 i w niedzielę o godz. 10:15.
 8. Zapraszamy na odpust parafialny św. Mateusza Ap. i Ew., który odbędzie się 26 września br. suma odpustowa o godz. 12:30. W związku z odpustem w tym dniu chrztów nie będzie.
 9. W zakrystii jest do nabycia w cenie 10 PLN płyn dezynfekujący Pro Caritas bezzapachowy i nieszkodliwy dla skóry. Wyprodukowany przez Caritas Polska w celu wspierania ubogich rodzin.
 10. Zapraszamy do chóru parafialnego VOX POPULI osoby dorosłe, zarówno Panie, jak i Panów śpiewających i grających na instrumentach: skrzypce, altówka, wiolonczela, kontrabas, flet, klarnet, puzon, trąbka, obój. Zapraszamy na próbę, która będzie 05.09.2021r. o godz. 19:00 w kościele. Bliższe informacje u pana organisty Patryka lub pod telefonem 668 644 995.
 11. Nasza Parafia oraz Fundacja "Busola" zapraszają na wyprzedaż garażową, która odbędzie się dzisiaj w godz. 10:00 – 18:00. Prosimy o przynoszenie nieprzydatnych już rzeczy w dobrym stanie, w szczególności książek, podręczników szkolnych, bibelotów, ubrań, artykułów gospodarstwa domowego itp., oraz koców lub krzeseł, na których będą rozłożone. Przedmioty mogą być udostępniane nieodpłatnie lub za rozsądną opłatą. Na wyprzedaży będzie obecny specjalista w dziedzinie rowerów, który bezpłatnie dokona przeglądu, wyreguluje co trzeba (bez wymieniania części). Serdecznie zapraszamy!
 12. Małe Centrum Kultury  przy Ostródzkiej zaprasza na warsztaty stylizacji „O jakże piękna jesteś przyjaciółmi moja” realizowane w ramach projektu współfinansowanego  przez  Urząd Dzielnicy Białołęka. Najbliższe termin: 11.09 w godz. 11:00 – 17:30. Warsztaty pomogą w doborze kolorów do typu urody oraz fasonów ubrań do kształtu sylwetki. Udział jest bezpłatny.  Zapisy przyjmujemy poprzez  formularz zgłoszeniowy.  Link do formularza jest aktywny na stronie Misji Gabriela.
 13. Nasza parafia we współpracy ze Stowarzyszeniem Razem dla Białołęki zaprasza na Rodzinne Grillowanie współfinansowane ze środków publicznych – Dzielnicy Białołęka – m.st. Warszawy w dniu 26.09.2021r. od godz. 15:00. Uczestnicy zabierają ze sobą coś do siedzenia (krzesło, leżak, koc), artykuły spożywcze i napoje bezalkoholowe. Organizatorzy zapewniają stanowisko do grillowania, ognisko, dobrą zabawę, wspólny śpiew, potańcówkę i wiele innych ciekawych atrakcji. Imprezę poprowadzi - Jacek Zienkiewicz. Wstęp wolny.
 14. Zachęcamy do zakupu i czytania prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego” i tygodnika „Idziemy”. W zakrystii jest do nabycia w cenie 10 PLN specjalne wydanie Gościa Niedzielnego o słudze Bożym kard. Stefanie Wyszyńskim, którego beatyfikacja odbędzie się w Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie-Wilanowie 12 września br.