Ogłoszenia ( 6.06.2021)

Autor - kontakt
06.06.2021 09:57:53

X NIEDZIELA ZWYKŁA

 1. Przypominamy, że udzielona jest dyspensa od obowiązku niedzielnego i świątecznego uczestnictwa we Mszy Świętej aż do odwołania. Osoby korzystające z dyspensy zobowiązane są w sumieniu do uczestnictwa w niedzielnej Mszy Świętej w domu za pośrednictwem transmisji w środkach społecznego przekazu.
 2. Nie zapominajmy o noszeniu maseczek w kościele.
 3. Serdecznie dziękujemy za liczny udział w procesji Bożego Ciała oraz wszystkim zaangażowanym w budowanie ołtarzy: Rodzinom z ul. Warzelniczej, Wspólnocie Domowego Kościoła, Wspólnocie Odnowy w Duchu Świętym i Skautom Europy Szczepom Chłopców i Dziewcząt. Msza św. w ich intencji będzie odprawiona 13 czerwca o 12:30.
 4. Za tydzień ofiary z tacy są przeznaczone na budowę kościoła – pokrycie dachu.
 5. We wtorek wspomnienie św. Jadwigi Królowej, w piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa – w tym dniu post nie obowiązuje, w sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca N.M.P.
 6. W środę 39 rocznicę święceń kapłańskich obchodzi o. Jerzy wraz z innymi kapłanami ze swego rocznika. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 11:00.
 7. W czwartek zapraszamy na Mszę św. o godz. 18:00 na zakończenie oktawy Bożego Ciała. Zapraszamy ministrantów, bielanki i dzieci pierwszokomunijne.
 8. Codziennie po Mszy św. wieczornej zapraszamy na nabożeństwo czerwcowe, ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.
 9. W ramach projektu Małe Centrum Kultury przy Ostródzkiej współfinasowanego ze środków dzielnicy Białołęka zapraszamy na warsztaty „Spotkanie Mamy i córki” w terminach 19 czerwca i 28 sierpnia w godz. 10:00 do 13:00. Zajęcia prowadzą Marzanna Graff i Katarzyna Sweklej. Bliższe informacje na Facebooku i stronie Misji Gabriela.
 10. Szkoła Podstawowa WYSPA JP2 otwiera się w nowej lokalizacji przy ul. Kopijników 63A na Białołęce. Więcej informacji na plakacie na tablicy.
 11. Zachęcamy do zakupu i czytania prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego” i tygodnika „Idziemy”.`