Ogłoszenia ( 7.02.2021)

Autor - kontakt
07.02.2021 08:44:48

V Niedziela Zwykła

  1. Zapraszamy na Msze św. kolędowe za mieszkańców poszczególnych ulic naszej parafii z modlitwą błogosławieństwa domów i mieszkańców, które będą transmitowane na parafialnym profilu FB. W poniedziałek o godz. 18:00 Msza św. za mieszkańców ul. Ostródzka nr nieparzyste; w czwartek o godz. 18:00 Msza św. za mieszkańców ul. Brzeziny, Ketlinga, Warzelnicza, Olsztyńska; w piątek o godz. 18:00 Msza św. za mieszkańców ul. Twórcza, Zbożowa.
  2. W czwartek przypada liturgiczne wspomnienie NMP z Lourdes – jednocześnie jest to ŚWIATOWY DZIEŃ CHOREGO. Tego dnia na Mszy św. o godz. 18:00 będzie udzielany sakrament namaszczenia chorych. Zapraszamy osoby starsze i chore.
  3. Zapraszamy na nowennę ku czci św. Gabriela od M.B.B., która będzie trwać od 18 do 26 lutego. Już teraz serdecznie wszystkich zapraszamy na uroczystość św. Gabriela od M.B.B. tj., 27 lutego br. o godz. 18:00.
  4. Ojcowie Pasjoniści zapraszają do Szkoły Mądrości Krzyża. Są to wykłady osnute wokół tematyki Krzyża jako narzędzia naszego zbawienia oraz jako doświadczenia ludzkiego, które odbywają się w naszym klasztorze w Warszawie, przy ul. Zamienieckiej 21. Każdy semestr to nowy temat, któremu poświęcone jest 15 wykładów oraz pomoc do modlitwy na temat związany z wykładem. 12 lutego zaczyna się nowy semestr zajęć w naszej Szkole. Temat przewodni tego semestru brzmi „Życie zakonne, jako naśladowane Chrystusa ukrzyżowanego”. Zajęcia będzie prowadził o. dr Łukasz Andrzejewski CP, prowincjał polskich Pasjonistów. Zapraszamy do udziału wszystkich, którzy pragną czerpać z bogatej duchowości życia konsekrowanego. W wykładach można uczestniczyć osobiście w naszym klasztorze, bądź on-line lub nagranie. Więcej informacji jest na plakacie.
  5. W zakrystii są do nabycia maseczki-cegiełki (czarne i białe) z logo Misja Gabriela w cenie 20,00 PLN. Dochód jest przeznaczony na budowę kościoła.
  6. Nasza Parafia należy do organizacji pożytku publicznego i posiada numer KRS 0000492304, który umożliwia przekazanie 1% podatku na Parafię.
  7. Zachęcamy do zakupu i czytania prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego”, tygodnika „Idziemy”.