OGŁOSZENIA dn. 1 maja 2022 A.D.

Autor - Grzegorz
01.05.2022 06:32:00

III NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

 1. Dzisiaj rozpoczyna się miesiąc maj poświęcony Matce Bożej. Po Mszy św. wieczornej przez cały miesiąc odbywać się będzie nabożeństwo majowe.
 2. Zapraszamy na nabożeństwo majowe w terenie. W najbliższą środę o godz. 20:00 przy ul. Babinicza 38 (w głębi).
 3. W poniedziałek wspomnienie św. Atanazego, biskupa i Doktora Kościoła. We wtorek uroczystość N.M.P. Królowej Polski, głównej Patronki Polski. W tym dniu Msze św. jak w niedzielę. W środę wspomnienie św. Floriana, męczennika, patrona diecezji warszawsko-praskiej. W piątek święto świętych Apostołów Filipa i Jakuba.
 4. W każdy czwartek zapraszamy o godz. 18:00 na Msza św. wotywną do św. Gabriela od M.B.B.
 5. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąc. Msze św. o godz. 7:00, 18:00 i 20:00. Spowiedź od 17:00 do 20:00. Zapraszamy na adoracje Najświętszego Sakramentu po Mszy św. wieczornej do godz. 20:00, którą prowadzi wspólnota Domowego Kościoła.
 6. W pierwszą sobotę miesiąca po Mszy św. o godz. 7:00 nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca N.M.P.
 7. W następna niedzielę ofiary z tacy są przeznaczone na budowę kościoła. Serdeczne Bóg zapłać.
 8. Zapraszamy na koncert pieśni maryjnych, w którym wystąpią Schola Dziecięca i chór Vox Populi. Będziemy śpiewać na cześć Matki Bożej 15 maja br. o godz. 19:15 w kościele.
 9. Ponieważ wojna na Ukrainie się przedłuża nadal prosimy o żywność z długim terminem przydatności do spożycia oraz środki czystości i higieny osobistej. W tym tygodniu dary przyjmujemy w kancelarii. Pomoc finansową prosimy przelewać na konto parafialne z dopiskiem Ukraina.
 10. Dziękujemy za wszelką okazaną pomoc. W sprawie wspierania i pomocy uchodźcom w naszej parafii bliższe informacje na Facebooku parafii i plakacie przy środkowych drzwiach kościoła.
 11. Zapraszamy do udziału w zbiórce zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Zbiórka będzie miała miejsce na placu za kaplicą do 6 maja do godz. 16:00. Wyznaczona godzina jest godziną odbioru zebranego sprzętu przez Green Office Ecologic. Przychody z akcji pozwolą na wsparcie Polskich Misjonarzy, którzy pracują w najbiedniejszych krajach świata Zambii, Kamerunie, Kenii oraz naszym rodakom, którzy pozostali na wschodzie.
 12. Zachęcamy do zakupu i czytania prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego” i tygodnika „Idziemy” oraz Mały Gość dla dzieci.