OGŁOSZENIA dn. 10 marca 2024 A.D.

Autor - Grzegorz
10.03.2024 07:28:00

IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

 1. W Wielkim Poście zapraszamy na nabożeństwa pasyjne. W najbliższy piątek Droga Krzyżowa dla dzieci o godz. 17:30 dla dorosłych o godz. 18:40. W soboty koronka do Matki Bożej Bolesnej po Mszy św. o godz. 7:00. W niedziele Gorzkie Żale po Mszy św. o godz. 12:30.
 2. Dzisiaj ofiary z tacy są przeznaczone na budowę kościoła. Serdeczne Bóg zapłać.
 3. W każdą środę zapraszamy na nowennę do M.B. Nieustającej Pomocy przed Mszą św. o godz. 18:00.
 4. W każdy czwartek zapraszamy o godz. 18:00 na Msza św. wotywna i nowenna do św. Gabriela od M.B.B. oraz błogosławieństwo jego relikwiami. Przy ołtarzu św. Gabriela jest wyłożona Księga Maturzystów i Ośmioklasistów, za których będziemy się modlić podczas nowenny.
 5. Wspólnota Domowego Kościoła serdecznie zaprasza w Wielkim Poście do udziału w drodze krzyżowej przez las w piątek o godz. 20:00. Spotykamy się przy krzyżu na skrzyżowaniu ulic Kroczewskiej i Wyszkowskiej. Trasa ma około 6 km, czas trwania około 1,5 h. Prosimy zabrać ze sobą latarki oraz ciepłe ubrania stosowanie do pogody. Serdecznie zapraszamy do Wspólnej modlitwy.
 6. Przejdź 40 km w nocy samotnie lub w kilka osób w skupieniu i stań się pięknym człowiekiem. Zapraszamy na Ekstremalna Drogę Krzyżową 15 marca br. Wyruszamy z parafii św. Michała Arch. przy ul. Głębockiej o godz. 20:00. Informacje o zapisach na plakacie.
 7. Na prośbę Przewodniczącego Episkopatu Polski w sobotę rozpoczynamy  nowennę w intencji Ojczyzny, zgody narodowej i poszanowania życia ludzkiego za wstawiennictwem św. Andrzeja Boboli i bł. Jerzego Popiełuszki. Nowennę będziemy odmawiać po każdej Mszy św. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 8. W każdą sobotę o 6:30 zapraszamy na Godzinki o Niepokalanym Poczęciu N.M.P.
 9. Za tydzień rozpoczynamy parafialne rekolekcje wielkopostne, które poprowadzi ks. Paweł Broński z Siedlec. Nauki rekolekcyjne w niedziele na wszystkich Mszach św. Natomiast w poniedziałek i wtorek na Mszach św. o godz. 10:00 dla młodzieży licealnej a 18:00 i 20:00 nauki ogólne. Serdecznie zapraszamy.
 10. Spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. i ich rodziców w przyszłą niedzielę według harmonogramu.
 11. Zachęcamy do zakupu i czytania prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego”,  tygodnika „Idziemy” i Mały Gość dla dzieci.
 12. Nasza Parafia należy do organizacji pożytku publicznego i posiada numer KRS 0000492304, który umożliwia przekazanie 1,5% podatku na Parafię.

Grzegorz