OGŁOSZENIA dn. 13 listopada 2022 A.D.

Autor - Grzegorz
13.11.2022 09:44:00

XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

 1. Przyjmujemy intencje mszalne na nowy rok kalendarzowy oraz wypominki całoroczne za dobrowolną ofiarę, które będą czytane od I Niedzieli Adwentu. Prosimy o wyraźne zapisywanie na kartkach imion i nazwisk zmarłych.
 2. Dzisiejsze ofiary z tacy są przeznaczone na budowę kościoła.
 3. Zapraszamy na Koncert Patriotyczny, który odbędzie dzisiaj o godz. 19:00. Zapraszamy do wspólnego śpiewania.
 4. W środę wspomnienia N.M.P. Ostrobramskiej, Matki Miłosierdzia; w piątek wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy.
 5. Spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. w 2023 roku w przyszłą niedzielę według harmonogramu.
 6. W ramach projektu „Małe Centrum Kultury przy Ostródzkiej” współfinansowanego ze środków Dzielnicy Białołęka zapraszamy na warsztaty plastyczne, które odbędą się 18 listopada 2022r. w godz. 17:00 – 19:30 w Harcówce. Temat warsztatów – Zwierzęta małe i duże. Podczas warsztatów będą rozwijane umiejętności plastyczne dzieci. Wstęp wolny. Zapisy poprzez stronę Misji Gabriela lub na maila: swek3@wp.pl.
 7. Fundacja Słowo Krzyża zaprasza na warsztaty pt.: „Łobuziak, który został wychowawcą” dla dzieci w wieku 6-9 lat oraz równolegle dla rodziców i wychowawców. Celem warsztatów jest pokazanie sposobów wychodzenia z sytuacji kryzysowych w wychowaniu. Naszą inspiracją jest sługa Boży o. Bernard Kryszkiewicz, pasjonista. Warsztaty odbędą się 19 listopada w godz. 10:00 – 13:00. Więcej informacji znajdą Państwo na Facebooku i plakatach. Wstęp wolny. Zapisy przez formularz na stronę misjagabriela.pl
 8. Zapraszamy chętnych na spotkanie przygotowujące na Światowe Dni Młodych w Lizbonie, 19 listopada br. od godz. 13:30 w bazylice Najświętszego Serca Pana Jezusa przy ul. Kawęczyńskiej. Więcej informacji na plakacie.
 9. W ramach projektu Małe Centrum Kultury przy Ostródzkiej współfinansowanego ze  środków Dzielnicy Białołęka zapraszamy na warsztaty integracyjne dla matek i córek, które poprowadzi wizażystka Izabella Adamczewska pt.: "Jak odkryć i podkreślić swoje naturalne piękno". Warsztaty z doboru kolorów do typu urody z elementami stylizacji ubioru odbędą się 26 listopada w godz. 11:00 – 15:00. Udział w warsztatach jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona. Zapisy na oba warsztaty poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie Misji Gabriela.
 10. Serdecznie zaprasza na Konferencję 5 Kluczy, która odbędzie się w Józefowie w auli Szkoły Strumienie w sobotę, 26 listopada 2022 r.Konferencja 5 Kluczy ma na celu omówienie biblijnych zasad walki duchowej oraz wprowadzenie do modlitwy uwolnienia. Model 5 kluczy został opracowany dla świeckich jako konkretna pomoc w świadomym i aktywnym stawaniu do walki duchowej w codziennym życiu. Jest to bardzo skuteczne narzędzie,by móc doświadczyć wolności dziecka Bożego i  błogosławieństwa Ojca Niebieskiego. Więcej  informacji na plakacie.
 11. Zachęcamy do zakupu i czytania prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego” (z płytą CD – Biblia) i tygodnika „Idziemy” oraz Mały Gość dla dzieci.

Grzegorz