OGŁOSZENIA dn. 13 marca 2022 A.D.

Autor - Grzegorz
13.03.2022 06:20:00

II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

 1. Prosimy o przestrzeganie obowiązku noszenia maseczek w kościele.
 2. W Wielkim Poście zapraszamy na nabożeństwa pasyjne. W piątki Droga Krzyżowa dla dzieci o godz. 17:30 dla dorosłych o godz. 18:40. W soboty koronka do Matki Bożej Bolesnej po Mszy św. o godz. 7:00. W niedziele Gorzkie Żale po Mszy św. o godz. 12:30.
 3. Wspólnota Domowego Kościoła serdecznie zaprasza do udziału w Ekstremalnej Drodze Krzyżowej przez las. Rozpoczęcie piątek o godz. 20:00 na skrzyżowaniu ulic Kroczewskiej z Wyszkowską. Prosimy o odpowiedni ubiór do warunków pogodowych oraz zabranie latarek.
 4. W każdą środę zapraszamy na nowennę do M.B. Nieustającej Pomocy przed Mszą św. o godz. 18:00.
 5. W każdy czwartek zapraszamy o godz. 18:00 na Msza św. wotywną i nowennę do św. Gabriela od M.B.B. oraz błogosławieństwo jego relikwiami. Przy ołtarzu św. Gabriela jest wyłożona Księga Maturzystów, za których będziemy się modlić podczas nowenny.
 6. Przez ostanie miesiące na terenie naszej diecezji trwał diecezjalny etap ogłoszonego przez papieża Franciszka Synodu o synodalności. Przypominamy, że ostateczny termin składania ankiet mija 15 marca 2022 r. Ankiety można wysłać na adres sekretariatu synodu lub pocztą elektroniczną: synod@diecezja.waw.pl Zapraszamy do jak najliczniejszego udziału w drodze synodalnej.
 7. Za tydzień spotkanie dzieci przygotowujących się do I Komunii św. i ich rodziców według harmonogramu.
 8. Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy w Duchu Świętym są propozycją dla Ciebie, jeśli w swoim sercu przeżywasz jakąś tęsknotę za Bogiem, wydaje Ci się, że straciłeś sens swego życia lub pogubiłeś się w nim. To są rekolekcje dla Ciebie. Zapraszamy na pierwsze spotkanie 24 marca br., tj. czwartek, o godz. 19:00 w naszym kościele.
 9. Chór VOX POPULI zaprasza wszystkie chętne osoby śpiewające lub grające na instrumentach do tworzenia oprawy muzycznej podczas tegorocznego Triduum Paschalnego. W repertuarze 4-głosowe pieśni liturgiczne. Pierwsza próba odbędzie się w przyszłą niedzielę (13 marca) o godz. 19:00 w kaplicy. Serdecznie zapraszamy!
 10. Zapraszamy na warsztaty, które pomogą w komunikacji opartej na miłości, pozwolą zrozumieć przyczyny nieporozumień w relacjach z ludźmi. Warsztaty obejmują 15-cie trzygodzinnych spotkań raz w tygodniu. W cenie 18 PLN za godzinę. Spotkanie informacyjne odbędzie się we wtorek o godz. 19:00 w harcówce. Bliższe informacje na plakacie.
 11. Nasi współbracia pasjoniści na Ukrainie prowadzą Dom Miłosierdzia dla osób starszych i samotnych oraz udzielają schronienia 60 uchodźcom ze stref wojennych. Organizujemy zbiórkę żywności z długim terminem przydatności do spożycia oraz środki czystości i higieny osobistej. Dary przyjmujemy w kaplicy od poniedziałku do piątku od 19:00 do 20:00. Pomoc finansową prosimy przelewać na konto parafialne z dopiskiem Ukraina. Kontakt w sprawie uchodźców w naszej parafii sms’owy pod nr tel.+48 699 829 880. Bliższe informacje na Facebooku parafii.
 12. Zachęcamy do zakupu i czytania prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego” i tygodnika „Idziemy” oraz Mały Gość dla dzieci.
Powrót do strony głównej