OGŁOSZENIA dn. 14 kwietnia 2024 A.D.

Autor - Grzegorz
14.04.2024 07:42:00

III NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

 1. Dzisiaj ofiary z tacy są przeznaczone na budowę kościoła. Serdeczne Bóg zapłać.
 2. Młodzież ze szkół średnich zapraszamy na spotkanie Oratorium św. Gabriela dzisiaj o godz. 15:00 w kaplicy wejście od zakrystii.
 3. Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania odbędzie się dzisiaj po Mszy św. o godz. 16:00.
 4. W środę przed Mszą św. wieczorną nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy.
 5. W każdy czwartek zapraszamy o godz. 18:00 na Msza św. wotywną i nowennę do św. Gabriela od M.B.B. oraz błogosławieństwo jego relikwiami. Przy ołtarzu św. Gabriela jest wyłożona Księga Maturzystów i Ośmioklasistów, za których będziemy się modlić podczas nowenny.
 6. W sobotę o godz. 6:30 Godzinki o Niepokalanym Poczęciu N.M.P.
 7. Zapraszamy na spotkanie Wspólnoty Kobiet, pt. „Z Maryją na drodze roztropności”, które rozpocznie się Mszą św. w piątek, tj. 19 kwietnia br., o godz. 19:00 w kościele. Szczegółowy plan na plakacie przed wejściem do kościoła.
 8. Wspólnota Ministrantów zaprasza wszystkich chętnych chłopców od trzeciej klasy szkoły podstawowej do służby przy ołtarzu w naszej parafii. Najbliższa zbiórka ministrantów odbędzie się w sobotę 20.04 w godz. 12:30 – 14:00 w Domku Młodych (środkowy barak).
 9. Jednocześnie informujemy, że w przyszłą niedzielę po każdej mszy świętej będzie możliwość wesprzeć działalność ministrantów poprzez dobrowolną ofiarę składaną do puszek."
 10. W przyszłym tygodniu po Mszach św. Harcerze i Harcerki z naszej parafii organizują kiermasz ciast i gadżetów skautowych. Dochód z kiermaszu jest przeznaczony na zakup nowego sprzętu obozowego dla Drużyn dziewcząt i chłopców. Bóg zapłać za okazane wsparcie.
 11. Zapraszamy na pielgrzymkę do Medjugorie w terminie 27 kwietnia 5 maja br. Koszt pielgrzymki 850 PLN i 270 Euro. Dane kontaktowe na plakacie.
 12. Zachęcamy do zakupu i czytania prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego”,  tygodnika „Idziemy” i Mały Gość dla dzieci oraz „Słowo krzyża” bezpłatne pismo Pasjonistów w Polsce.
 13. Nasza Parafia należy do organizacji pożytku publicznego i posiada numer KRS 0000492304, który umożliwia przekazanie 1,5% podatku na Parafię.

Grzegorz