OGŁOSZENIA dn. 16 października 2022 A.D.

Autor - Grzegorz
16.10.2022 08:00:00

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA

 1. W minioną niedzielę  na budowę kościoła zebraliśmy 8.900 zł. Serdeczne Bóg zapłać.
 2. Spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. w 2023 roku dzisiaj według harmonogramu.
 3. Dzisiaj przeżywamy XXII Dzień Papieski pod hasłem „Blask prawdy”. Po Mszy św. zbieramy do puszek na fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia, która wspiera dzieci i młodzież w nauce.
 4. We wtorek święto św. Łukasza, Ewangelisty, w sobotę wspomnienie św. Jana Pawła II, papieża.
 5. W środę uroczystość św. Pawła od Krzyża, prezbitera, założyciela Zgromadzenia Męki Jezusa Chrystusa – Pasjonistów. Zapraszamy do wspólnej modlitwy na Mszę św. o godz. 18:00.
 6. Rozpoczął się miesiąc październik – miesiąc różańca św. Zapraszamy dzieci, młodzież i wszystkich chętnych na nabożeństwa różańcowe codziennie po wieczornej Mszy św.
 7. W ramach projektu „Małe Centrum Kultury przy Ostródzkiej” współfinansowanego ze środków Dzielnicy Białołęka zapraszamy na warsztaty plastyczne, które odbędą się 21 października 2022r. w godz. 17:00 – 19:30. Temat warsztatów – Jesień. Podczas warsztatów będą rozwijane umiejętności plastyczne dzieci. Wstęp wolny. Zapisy poprzez stronę Misji Gabriela.
 8. Zapraszamy wszystkich chętnych na Noc Świętych 31 października o godz. 21:00 do 24:00. Przebieg nabożeństwa: liturgia słowa połączona z namaszczeniem olejem i procesja z relikwiami świętych oraz adoracja Najśw. Sakramentu.
 9. Już dziś zapraszamy na Koncert Patriotyczny, który odbędzie się 13 listopada o godz. 19:00. Zapraszamy do wspólnego śpiewania. Najbliższe próby dla chętnych dzisiaj o 19:30 i 23 października o godz. 19:30 w kaplicy od zakrystii.
 10. W ramach projektu Małe Centrum Kultury współfinansowanego ze  środków Dzielnicy Białołęka zapraszamy serdecznie do udziału w warsztatach integracyjnych dla matek i córek. Warsztaty poprowadzi wizażystka Izabella Adamczewska pt.: "Jak odkryć i podkreślić swoje naturalne piękno". 22 października zaplanowane są zajęcia na temat stylizacji twarzy i lekcja makijażu. 26 listopada odbędą się warsztaty z doboru kolorów do typu urody z elementami stylizacji ubioru. Udział w warsztatach jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona. Zapisy na oba warsztaty poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie Misji Gabriela.
 11. W następną niedzielę w naszej parafii będziemy gościć Panią Dominika Przybysz, która nam opowie o chrześcijanach cierpiących prześladowanie na całym świecie.
 12. Zachęcamy do zakupu i czytania prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego” (CD audio z Pismem św.) i tygodnika „Idziemy” oraz Mały Gość dla dzieci (z różańcem na rękę).
Powrót do strony głównej