OGŁOSZENIA dn. 17 kwietnia 2022 A.D.

Autor - Grzegorz
16.04.2022 07:48:00

I NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

 1. Składamy serdeczne Bóg zapłać Wszystkim za przygotowanie dekoracji Ciemnicy i Grobu Pańskiego w kościele, ministrantom, chórowi Vox Populi i wszystkim zaangażowanym dziękujemy za oprawę Triduum Paschalnego oraz za wszelkie przejawy dobroci na stół wielkanocny.
 2. W minioną niedziela na budowę kościoła zebraliśmy 19.300 zł. Serdeczne Bóg zapłać.
 3. W poniedziałek wielkanocny Msze św., według porządku niedzielnego.
 4. W Wielki Piątek rozpoczęła się Nowenna do Miłosierdzia Bożego. Nabożeństwo nowenny będzie się odbywać od Niedzieli Wielkanocnej do soboty po mszy św. wieczornej.
 5. W związku ze świętem Bożego Miłosierdzia zapraszamy o godz. 15.00 na Godzinę Miłosierdzia.
 6. W każdą środę zapraszamy na nowennę do M.B. Nieustającej Pomocy przed Mszą św. o godz. 18:00.
 7. W każdy czwartek zapraszamy o godz. 18:00 na Msza św. wotywną i nowennę do św. Gabriela od M.B.B. oraz błogosławieństwo jego relikwiami. Przy ołtarzu św. Gabriela jest wyłożona Księga Maturzystów, za których będziemy się modlić podczas nowenny.
 8. W najbliższy piątek z racji Oktawy Wielkanocy nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
 9. Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania odbędzie w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 16.00.
 10. Zapraszamy zeszłoroczne dzieci pierwszokomunijne i ich rodziców na Mszę św. Rocznicową 4 czerwca br. o godz. 15:00 Szkoła Podst. Nr 231 i dzieci z innych szkół, 11 czerwca br. o godz. 15:00 Szkoła Podst. Nr 368.
 11. Grupa 15-tka – zielona Warszawskiej Pieszej Pielgrzymki organizuje wyjazd do Częstochowy na czuwanie nocne przed cudownym obrazem Matki Bożej. Wyjazd 7 maja o godz. 13:00 powrót o godz. 8:00 rano. Koszt wyjazdu 60 zł. Zapisy pod telefonem 507921586.
 12. Pomóżmy naszemu parafianinowi Oskarowi Koziel. Sześcioletni chłopiec choruję na ciężką chorobę zapalenie mózgu i rdzenia kręgowego leczenie jest bardzo kosztowne przekraczające możliwości rodziców. Po Mszy św. wolontariusze zbierają dobrowolne datki do puszek na leczenie Oskara. Serdeczne Bóg zapłać.
 13. Nasza Parafia należy do organizacji pożytku publicznego i posiada numer KRS 0000492304, który umożliwia przekazanie 1% podatku na Parafię.
 14. Zachęcamy do zakupu i czytania prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego” i tygodnika „Idziemy” oraz Mały Gość dla dzieci.
Powrót do strony głównej