OGŁOSZENIA dn. 18 września 2022 A.D.

Autor - Grzegorz
18.09.2022 07:56:00

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

 1. W minioną niedzielę na budowę kościoła zebraliśmy 8.200 zł. Za wszelkie ofiary serdeczne Bóg zapłać.
 2. We piątek wspomnienie św. o. Pio z Pietrelciny.
 3. Zapraszamy na odpust parafialny św. Mateusza Ap. i Ew., który odbędzie się 25 września br. suma odpustowa o godz. 12:30.
 4. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 12:30 pożegnamy o. Jacka Wróblewskiego, który został przydzielony do parafii w Starachowicach.
 5. Pan organistka Patryk zakończyła pracę w naszej parafii. Bardzo serdecznie jemu dziękujemy za 5 lat pracy i włożonego trudu. Życzymy jemu Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej.
 6. W każdą środę zapraszamy na nowennę do M.B. Nieustającej Pomocy przed Mszą św. o godz. 18:00.
 7. W każdy czwartek zapraszamy o godz. 18:00 na Msza św. wotywną i nowennę do św. Gabriela od M.B.B. oraz błogosławieństwo jego relikwiami.
 8. W każdą sobotę o 6:30 zapraszamy na Godzinki o Niepokalanym Poczęciu N.M.P.
 9. Spowiadamy od poniedziałku do soboty w godzinach od 17:00 do 18:00.
 10. Zbiórka ministrantów w dzisiaj po Mszy św. o godz. 11:00.
 11. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania szkoły podstawowej z klas VIII i ponadpodstawowych klas I odbędzie się dzisiaj po Mszy św. o godz. 16:00.
 12. Spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. w 2023 roku w następną niedzielę po Mszy św. o godz. 16:00.
 13. Schola dziecięca zaprasza chętnych śpiewających i grających na próbę śpiewu w środę o godz. 17:30 i w niedzielę o godz. 10:15.
 14. Zapraszamy młodzież na koncert Kulturalne Granie, który się odbędzie 21 września br. o godz. 19:00 w Domu Kultury Świt przy ul. Wysockiego 11. Wstęp wolny.
 15. Nasza parafia we współpracy ze Stowarzyszeniem Razem dla Białołęki zaprasza na Festyn Rodzinny: Gabriel – święty uśmiechu, który odbędzie się w przyszłą niedzielę od godz. 15:00 do 20:00, i jest współfinansowany ze środków Dzielnicy Białołęka m. st. Warszawy. Nasz festyn patronatem objęli: ks. bp Romuald Kamiński, Tygodnik Idziemy, telewizja Salve.NET i Radio Warszawa. Na festynie jest przewidzianych wiele różnych ciekawych atrakcji. Serdecznie zapraszamy do zaangażowania się i współpracy w tym wydarzeniu. Prosimy o zabawki i gadżety na loterię fantową najpóźniej do 10:00 w sobotę, a także prosimy o domowe ciasta. Dochód z festynu jest przeznaczony na budowę kościoła.
 16. W ramach projektu „Małe Centrum Kultury przy Ostródzkiej” współfinansowanego ze środków Dzielnicy Białołęka zapraszamy dzieci i rodziców na warsztaty integracyjne dla rodzin, które odbędą się 08.10.2022r. w godz. 11.00 – 15.00. Temat warsztatów – "Wsłuchaj się w swoją Rodzinę". Podczas warsztatów będą rozwijane umiejętności relacji w rodzinie: rodzic – dziecko, dziecko – rodzic. Zajęcia prowadzi Marzanna Graff – wykładowca na Wydziale pedagogiki UKSW, aktorka, pisarka. Wstęp wolny. Zapisy poprzez stronę www.misjagabriela.pl lub w zakrystii parafii.
 17. Pomóżmy naszemu parafianinowi Oskarowi Koziel. Sześcioletni chłopiec choruję na ciężką chorobę zapalenie mózgu i rdzenia kręgowego leczenie jest bardzo kosztowne przekraczające możliwości rodziców. Po Mszy św. wolontariusze zbierają dobrowolne datki do puszek na leczenie Oskara. Serdeczne Bóg zapłać.
 18. Zachęcamy do zakupu i czytania prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego” i tygodnika „Idziemy” oraz Mały Gość dla dzieci.
Powrót do strony głównej