OGŁOSZENIA dn. 18. lutego 2024 A.D.

Autor - Grzegorz
18.02.2024 07:08:00

I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

  1. W minioną niedzielę na budowę kościoła zebraliśmy 12.100 zł. Serdeczne Bóg zapłać.
  2. W Wielkim Poście zapraszamy na nabożeństwa pasyjne. W najbliższy piątek Droga Krzyżowa dla dzieci o godz. 17:30 dla dorosłych o godz. 18:40. W soboty koronka do Matki Bożej Bolesnej po Mszy św. o godz. 7:00. W niedziele Gorzkie Żale po Mszy św. o godz. 12:30.
  3. Wspólnota Domowego Kościoła serdecznie zaprasza w Wielkim Poście do udziału w drodze krzyżowej przez las w piątek o godz. 20:00. Spotykamy się przy krzyżu na skrzyżowaniu ulic Kroczewskiej i Wyszkowskiej. Trasa ma około 6 km, czas trwania około 1,5 h. Prosimy zabrać ze sobą latarki oraz ciepłe ubrania stosowanie do pogody. Serdecznie zapraszamy do Wspólnej modlitwy.
  4. Dzisiaj odbędzie się spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. i ich rodziców według harmonogramu.
  5. Od dzisiaj zapraszamy na nowennę ku czci św. Gabriela od M.B.B., która będzie trwać od 18 do 26 lutego po Mszy św. wieczornej. Przy ołtarzu św. Gabriela jest wyłożona Księga Maturzystów i Ośmioklasistów, za których będziemy się modlić podczas nowenny.
  6. Już teraz serdecznie wszystkich zapraszamy na uroczystość św. Gabriela od M.B.B., patrona naszej świątyni, w przyszły wtorek, tj., 27 lutego br. o godz. 18:00 podczas, której będzie poświęcona nowa figura św. Gabriela od M.B.B. przez o. Ciro Benedicttini CP, konsultora generalnego Pasjonistów. Figura została zasponsorowane przez darczyńców z Włoch.
  7. Zachęcamy do zakupu i czytania prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego”,  tygodnika „Idziemy” i Mały Gość dla dzieci.

Grzegorz