OGŁOSZENIA dn. 20 listopada 2022 A.D.

Autor - Grzegorz
20.11.2022 08:03:00

XXXIV NIEDZIELA ZWYKŁA

 1. W minioną niedziele na budowę kościoła zebraliśmy 7.900 zł. Serdeczne bóg zapłać.
 2. Dzisiejszą uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata, Kościół obchodzi w ostatnią niedzielę roku kościelnego dla podkreślenia, że wszystko ma swój początek i będzie miało swoje ukoronowanie w Chrystusie.
 3. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Adwent, czas radosnego i pobożnego oczekiwania na przyjście Pana Jezusa.
 4. W poniedziałek wspomnienie Ofiarowanie N.M.P.; we wtorek wspomnienie św. Cecylii, dziewicy i męczennicy, patronki organistów i chórzystów; w czwartek wspomnienie Świętych Andrzeja Dung-Lac i Towarzyszy, męczenników wietnamskich.
 5. Spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. w 2023 roku dzisiaj według harmonogramu.
 6. Zapraszamy 27 listopada o godz. 18:00 na Msza św. w intencji darczyńców, ofiarodawców i budowniczych naszego kościoła a po niej zapraszamy na różaniec w intencji dzieci skrzywdzonych. Słowa modlitwy i szczegóły akcji podane są na stronie www.misjagabriela.pl, Opiekunowie Dziecka Skrzywdzonego.
 7. W ramach projektu Małe Centrum Kultury przy Ostródzkiej współfinansowanego ze  środków Dzielnicy Białołęka zapraszamy na warsztaty integracyjne dla matek i córek, które poprowadzi wizażystka Izabella Adamczewska pt.: "Jak odkryć i podkreślić swoje naturalne piękno". Warsztaty z doboru kolorów do typu urody z elementami stylizacji ubioru odbędą się 26 listopada w godz. 11:00 – 15:00. Udział w warsztatach jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona. Zapisy na oba warsztaty poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie Misji Gabriela.
 8. Serdecznie zaprasza na Konferencję 5 Kluczy, która odbędzie się w Józefowie w auli Szkoły Strumienie w sobotę, 26 listopada 2022 r.Konferencja 5 Kluczy ma na celu omówienie biblijnych zasad walki duchowej oraz wprowadzenie do modlitwy uwolnienia. Model 5 kluczy został opracowany dla świeckich jako konkretna pomoc w świadomym i aktywnym stawaniu do walki duchowej w codziennym życiu. Jest to bardzo skuteczne narzędzie,by móc doświadczyć wolności dziecka Bożego i  błogosławieństwa Ojca Niebieskiego. Więcej  informacji na plakacie.
 9. W ramach projektu „Małe Centrum Kultury przy Ostródzkiej” współfinansowanego ze środków Dzielnicy Białołęka zapraszamy na:
 10. - warsztaty plastyczne, które odbędą się 02 grudnia (Mikołajki) i 09 grudnia (Idą święta)  w godz. 17:00 – 19:30,
 11. - warsztaty integracyjne (zajęcia muzyczno – rytmiczne dla dzieci z rodzicami), które odbędą się 03 grudnia w dwóch turach w godz. od 13:00 do 15:00 i od 15:00 do 17:00.
 12. Zajęcia prowadzą mgr sztuki muzycznej Michał Siadaczka wraz z pedagogiem Katarzyną Sweklej. Warsztaty plastyczne i integracyjne odbywać się będą w  Harcówce. Warsztaty są bezpłatne. Ilość miejsc ograniczona. Zapisy poprzez stronę Misji Gabriela lub na maila: swek3@wp.pl
 13. Zachęcamy do zakupu i czytania prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego” i tygodnika „Idziemy” oraz Mały Gość dla dzieci.
Powrót do strony głównej