OGŁOSZENIA dn. 22 maja 2022 A.D.

Autor - Grzegorz
22.05.2022 08:23:40

VI NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

 1. W miesiącu maju codziennie po Mszy św. wieczornej zapraszamy na nabożeństwo majowe.
 2. Zapraszamy na nabożeństwo majowe w terenie. W najbliższą środę o godz. 20:00 przy figurze Matki Boże na placu kościelnym.
 3. We wtorek wspomnienie N.M.P. Wspomożycielki Wiernych.
 4. W każdy czwartek zapraszamy o godz. 18:00 na Msza św. wotywną do św. Gabriela od M.B.B.
 5. Od piątku rozpoczyna się nowenna do Ducha Świętego, która poprzedza Niedzielę Zesłania Ducha Świętego.
 6. Zapraszamy w piątek, 27 maja, na Mszę św. o godz. 18:00 w intencji darczyńców, ofiarodawców i budowniczych naszego kościoła oraz w intencjach zanoszonych drogą elektroniczną, a po niej zapraszamy na różaniec w intencji dzieci skrzywdzonych. Słowa modlitwy i szczegóły akcji podane są na stronie www.misjagabriela.pl, Opiekunowie Dziecka Skrzywdzonego.
 7. W następna niedzielę uroczystość Wniebowstąpienie Pańskie.
 8. Próba do Mszy św. rocznicowej dla dzieci ze Sz. Podst. 368 będzie 25 maja br. o godz. 19:00.
 9. Msza św. z udzieleniem sakramentu bierzmowania będzie miała miejsce 14 czerwca br. o godz. 18:00 w naszym kościele.
 10. Pomóżmy chorej Marii z Gruzji. Trzynastoletnia dziewczynka potrzebuje na leczenie oka i rehabilitacje ręki. Koszty zabiegów przekraczają możliwości rodziców. Po Mszy św. wolontariusze zbierają dobrowolne datki na leczenie Marii. Serdeczne Bóg zapłać.
 11. Ponieważ wojna na Ukrainie się przedłuża nadal prosimy o żywność z długim terminem przydatności do spożycia oraz środki czystości i higieny osobistej. W tym tygodniu dary przyjmujemy w kaplicy od 19:00 do 20:00. Pomoc finansową prosimy przelewać na konto parafialne z dopiskiem Ukraina.
 12. Dziękujemy za wszelką okazaną pomoc. W sprawie wspierania i pomocy uchodźcom w naszej parafii bliższe informacje na Facebooku parafii i plakacie przy środkowych drzwiach kościoła.
 13. Zachęcamy do zakupu i czytania prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego” i tygodnika „Idziemy” oraz Mały Gość dla dzieci.
Powrót do strony głównej