OGŁOSZENIA dn. 25. grudnia 2022 A.D.

Autor - Grzegorz
25.12.2022 07:57:00

NIEDZIELA NARODZENIA PAŃSKIEGO

  1. W drugi dzień świąt Narodzenia Pańskiego Msze św. sprawowane będą według porządku niedzielnego.
  2. We wtorek, tj. 27 grudnia, we wspomnienie św. Jana Apostoła i Ewangelisty będziemy święcić wino. W środę, 28 grudnia, święto Świętych Młodzianków, męczenników.
  3. Zapraszamy we wtorek, 27 maja, na Msza św. o godz. 18:00 w intencji darczyńców, ofiarodawców i budowniczych naszego kościoła a po niej zapraszamy na różaniec w intencji dzieci skrzywdzonych. Słowa modlitwy i szczegóły akcji podane są na stronie www.misjagabriela.pl, Opiekunowie Dziecka Skrzywdzonego.
  4. W piątek święto Św. Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa. Na Mszy św. o godz. 18:00 odbędzie się odnowienie sakramentu małżeństwa. Zapraszamy wszystkie małżeństwa a w szczególności te pary, które obchodziły jubileusze.
  5. W sobotę w wieczór sylwestrowy po Msza św. o godz. 18:00 nabożeństwo na zakończenie roku.
  6. Za tydzień w Nowy Rok przypada uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Msze św. według porządku niedzielnego.
  7. Plan Kolędy – Wizyty Duszpasterskiej będzie podany w czwartek na stronie i facebook’u parafii.
  8. Zapraszamy na Wieczór Kolęd, który odbędzie się 6 stycznia o godz. 19:00. Zachęcamy, żeby na koncert  dzieci przebrały się za pastuszków lub aniołki.
  9. Do końca roku kalendarzowego jest możliwość przekazania darowizny na cele kultu religijnego na naszą parafię odliczając ją od podatku w wysokości 6% dla osób fizycznych i 10% dla firm. O szczegóły trzeba pytać księgowych. Serdeczne Bóg zapłać.
  10. Zachęcamy do zakupu i czytania prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego”,  tygodnika „Idziemy” i Mały Gość dla dzieci oraz Słowo Krzyża” pismo Rodziny Pasjonistowskiej w Polsce.