OGŁOSZENIA dn. 26. marca 2023 A.D.

Autor - Grzegorz
26.03.2023 08:16:00

V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

 1. Dziś rozpoczęliśmy parafialne rekolekcje wielkopostne, które prowadzi o. Paweł Wójcik CP z Rawy Mazowieckiej. Nauki rekolekcyjne w niedziele na wszystkich Mszach św. Natomiast w poniedziałek i wtorek na Mszach św. o godz. 10:00, 18:00 i 20:00. Serdecznie zapraszamy.
 2. Zapraszamy na Wieczór Pasyjny, nabożeństwo medytacyjno-muzyczne dzisiaj o godz. 19:00 w naszym kościele. Podczas nabożeństwa pieśni pasyjne w wykonaniu chóru parafialnego VOX POPULI i diakoni muzycznej Wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym - Parakletos. Serdecznie zapraszamy.
 3. Zapraszamy w poniedziałek, 27 marca, na Msza św. o godz. 18:00 w intencji darczyńców, ofiarodawców i budowniczych naszego kościoła a po niej zapraszamy na różaniec w intencji dzieci skrzywdzonych.
 4. W każdą środę zapraszamy na nowennę do M.B. Nieustającej Pomocy przed Mszą św. o godz. 18:00.
 5. W każdy czwartek zapraszamy po Msza św. o godz. 18:00 na nowenna do św. Gabriela od M.B.B. oraz błogosławieństwo jego relikwiami. Przy ołtarzu św. Gabriela jest wyłożona Księga Maturzystów i Ośmioklasistów, za których będziemy się modlić podczas nowenny.
 6. W najbliższy piątek Droga Krzyżowa dla dzieci o godz. 17:30.
 7. Natomiast w piątek o godz. 18:40 Drogi Krzyżowej nie będzie. Zaprasza na Drogę Krzyżową ulicami parafii. Rozpoczęcie w piątek o godz. 20:00 na pętli autobusowej przy ul. Białołęckiej.
 8. W najbliższą sobotę 01 kwietnia o godz. 10:30 zapraszamy wszystkich ministrantów na zbiórkę w sprawie Wielkiego Tygodnia oraz chętny do czytania Męki Pańskiej w Niedziele Palmową. Obecność obowiązkowa zarówno dla młodszych jak i starszych ministrantów. Po zbiórce trening piłki nożnej.
 9. W przyszłą niedzielę przypada Niedziela Palmowa, która wprowadza nas w Wielki Tydzień. Na Mszy św. o godz. 12:30 procesja z palmami.
 10. Za tydzień Schola św. Gabriela będzie sprzedawała wykonane własnoręcznie palemki. Dochód będzie przeznaczony na działalność scholii.
 11. Serdecznie zapraszam na V Charytatywny Bezalkoholowy Bal Wielkanocny, który odbędzie się 15 kwietnia 2023r. Organizatorzy zapewniają dobrą zabawę prowadzoną przez wodzireja Piotra Pastora przy zastawionym stole. Koszt od osoby to 200 zł. Zapisy w zakrystii.
 12. Zachęcamy do zakupu i czytania prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego”,  tygodnika „Idziemy” i Mały Gość dla dzieci oraz Słowo Krzyża” pismo Rodziny Pasjonistowskiej w Polsce.
 13. Nasza Parafia należy do organizacji pożytku publicznego i posiada numer KRS 0000492304, który umożliwia przekazanie 1,5% podatku na Parafię.

Grzegorz