OGŁOSZENIA dn. 27 marca 2022 A.D.

Autor - Grzegorz
27.03.2022 06:16:00

IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

 1. Dzisiaj rozpoczynamy parafialne rekolekcje wielkopostne, które poprowadzi ks. Paweł Broński z Diecezji Siedleckiej. Nauki rekolekcyjne w niedziele na wszystkich Mszach św. Natomiast w poniedziałek i wtorek na Mszach św. o godz. 10:00, 18:00 i 20:00. Serdecznie zapraszamy.
 2. W Wielkim Poście zapraszamy na nabożeństwa pasyjne. W piątki Droga Krzyżowa dla dzieci o godz. 17:30 dla dorosłych o godz. 18:40. W soboty koronka do Matki Bożej Bolesnej po Mszy św. o godz. 7:00. W niedziele Gorzkie Żale po Mszy św. o godz. 12:30.
 3. Wspólnota Domowego Kościoła serdecznie zaprasza do udziału w Ekstremalnej Drodze Krzyżowej przez las. Rozpoczęcie piątek o godz. 20:00 na skrzyżowaniu ulic Kroczewskiej z Wyszkowską. Prosimy o odpowiedni ubiór do warunków pogodowych oraz zabranie latarek.
 4. Odpowiadając na apel bp Romualda zapraszamy codziennie po Mszy św. wieczornej na różaniec w intencji pokoju na Ukrainie i na świecie. Natomiast w piątek droga krzyżowa w tej intencji.
 5. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Msze św. w tym dniu o godz. 7:00, 18:00 i 20:00. Spowiadać będziemy od 17:00 do 20:00.
 6. Zapraszamy w sobotę na nabożeństwo pierwszosobotnie ku czci Niepokalanego Serca N.M.P. po Mszy św. o godz. 7:00.
 7. W każdą środę zapraszamy na nowennę do M.B. Nieustającej Pomocy przed Mszą św. o godz. 18:00.
 8. W każdy czwartek zapraszamy o godz. 18:00 na Msza św. wotywną i nowennę do św. Gabriela od M.B.B. oraz błogosławieństwo jego relikwiami. Przy ołtarzu św. Gabriela jest wyłożona Księga Maturzystów, za których będziemy się modlić podczas nowenny.
 9. Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy w Duchu Świętym są propozycją dla Ciebie, jeśli w swoim sercu przeżywasz jakąś tęsknotę za Bogiem, wydaje Ci się, że straciłeś sens swego życia lub pogubiłeś się w nim. To są rekolekcje dla Ciebie. Zapraszamy na spotkanie 31 marca br., tj. czwartek, o godz. 19:00 w naszym kościele.
 10. Nasi współbracia pasjoniści na Ukrainie prowadzą Dom Miłosierdzia dla osób starszych i samotnych oraz udzielają schronienia 60 uchodźcom ze stref wojennych. Za wszelką okazaną pomoc składamy serdeczne Bóg zapłać.
 11. Ponieważ wojna na Ukrainie się przedłuża nadal prosimy o żywność z długim terminem przydatności do spożycia oraz środki czystości i higieny osobistej. Dary przyjmujemy w kaplicy od poniedziałku do piątku od 19:00 do 20:00. Pomoc finansową prosimy przelewać na konto parafialne z dopiskiem Ukraina.
 12. Już kilka rodzin w naszej parafii otworzyło swe domy dla uchodźców z Ukrainy. Dziękujemy za wszelką okazaną pomoc. W sprawie wspierania i pomocy uchodźcom można się kontaktować pod nr tel.+48 699 829 880. Bliższe informacje na Facebooku parafii.
 13. Nasza Parafia należy do organizacji pożytku publicznego i posiada numer KRS 0000492304, który umożliwia przekazanie 1% podatku na Parafię.
 14. Zachęcamy do zakupu i czytania prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego” i tygodnika „Idziemy” oraz Mały Gość dla dzieci.
Powrót do strony głównej