OGŁOSZENIA dn. 28. stycznia 2024 A.D.

Autor - Grzegorz
28.01.2024 07:14:00

IV NIEDZIELA ZWYKŁA

 1. W każdą środę zapraszamy na nowennę do M.B. Nieustającej Pomocy przed Mszą św. o godz. 18:00.
 2. W każdy czwartek zapraszamy o godz. 18:00 na Msza św. wotywna i nowenna do św. Gabriela od M.B.B. oraz błogosławieństwo jego relikwiami.Przy ołtarzu św. Gabriela jest wyłożona Księga Maturzystów, za których będziemy się modlić podczas nowenny.
 3. W piątek obchodzimy święto Ofiarowania Pańskiego, tzw. Matki Bożej Gromicznej. Zapraszamy na Msze św. o godz. 7:00, 10:00, 18:00 i 20:00. Poświęcenie gromnic tylko na początku każdej Mszy św.
 4. Gromnice są do nabycia w kruchcie kościoła w cenie 25 zł.
 5. Spowiedź pierwszopiątkowa od 17:00 do 20:00.
 6. Drugi lutego jest też świętem życia konsekrowanego, tzn. ludzi w szczególny sposób poświęconych Bogu na drodze Rad Ewangelicznych – czystości, ubóstwa i posłuszeństwa. W tym dniu będziemy prosić o liczne i święte powołania do życia zakonnego w naszych rodzinach i wspólnocie parafialnej. Jednocześnie polecamy Waszej modlitwie naszą wspólnotę zakonną pasjonistów.
 7. W każdą sobotę zapraszamy na Godzinki o Niepokalanemu Poczęciu N.M.P. o godz. 6:30.
 8. Zapraszamy na czuwanie modlitewne 16 lutego w intencji Błogosławieństwa dla Polski pod patronatem św. Andrzeja Boboli, patrona Polski. Rozpoczęcie czuwania o godz. 21:00 a zakończenie o północy Mszą św. w intencji Ojczyzny i procesja z relikwiami świętego patrona.
 9. Zachęcamy do zakupu i czytania prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego”,  tygodnika „Idziemy” i Mały Gość dla dzieci.
 10. Nasza Parafia należy do organizacji pożytku publicznego i posiada numer KRS 0000492304, który umożliwia przekazanie 1,5% podatku na Parafię.
 11. Plan Kolędy na nadchodzący tydzień. We wtorek kończymy kolędę.
 12. W zakrystii przyjmujemy zapisy na dodatkową kolędę dla tych, którzy z różnych przyczyn nie mogli przyjąć kapłana w planowanym czasie.

Grzegorz