OGŁOSZENIA dn. 31 marca 2024 A.D.

Autor - Grzegorz
30.03.2024 14:51:37

I NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

  1. Składamy serdeczne Bóg zapłać Wszystkim za przygotowanie dekoracji Ciemnicy i Grobu Pańskiego w kościele, ministrantom, chórowi Vox Populi, organiście i wszystkim zaangażowanym dziękujemy za oprawę Triduum Paschalnego oraz za wszelkie przejawy dobroci.
  2. W poniedziałek wielkanocny Msze św., według porządku niedzielnego.
  3. W najbliższy piątek z racji Oktawy Wielkanocy nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  4. W Wielki Piątek rozpoczęła się Nowenna do Miłosierdzia Bożego. Nabożeństwo nowenny będzie się odbywać od Niedzieli Wielkanocnej do soboty po Mszy św. wieczornej.
  5. W związku ze świętem Bożego Miłosierdzia zapraszamy o godz. 15.00 na Godzinę Miłosierdzia.
  6. W ramach projektu „Małe Centrum Kultury przy Ostródzkiej” współfinansowanego ze środków Dzielnicy Białołęka zapraszamy na warsztaty plastyczne, które odbędą się 12 kwietnia (pt. „Zmysł wzroku”) i 7 czerwca („Zmysł węchu”) w godz. 17:00 – 19:00. Zajęcia poprowadzi Katarzyna Sweklej. Warsztaty odbywać się będą w  harcówce i są bezpłatne. Ilość miejsc ograniczona. Zapisy w zakrystii lub pod adresem mailowym swek3@wp.pl
  7. Zachęcamy do zakupu i czytania prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego”,  tygodnika „Idziemy” i Mały Gość dla dzieci.
  8. Nasza Parafia należy do organizacji pożytku publicznego i posiada numer KRS 0000492304, który umożliwia przekazanie 1,5% podatku na Parafię.

Grzegorz