OGŁOSZENIA dn. 4. lutego 2024 A.D.

Autor - Grzegorz
04.02.2024 08:27:00

V NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. We wtorek po Mszy św. wieczornej nabożeństwo do św. Gemma Galgani i błogosławieństwo Jej relikwiami.
  2. W każdą środę zapraszamy na nowennę do M.B. Nieustającej Pomocy przed Mszą św. o godz. 18:00.
  3. W każdy czwartek zapraszamy o godz. 18:00 na Msza św. wotywna i nowenna do św. Gabriela od M.B.B. oraz błogosławieństwo jego relikwiami.Przy ołtarzu św. Gabriela jest wyłożona Księga Maturzystów, za których będziemy się modlić podczas nowenny.
  4. W każdą sobotę zapraszamy na Godzinki o Niepokalanemu Poczęciu N.M.P. o godz. 6:30.
  5. Młodzież ze szkół średnich, która chce lepiej poznać Pismo Święte oraz podyskutować o problemach i pytaniach dnia codziennego w kontekście wiary, zapraszamy na spotkanie Oratorium św. Gabriela w przyszłą niedzielę o godz. 15:00 w kaplicy wejście od zakrystii.
  6. Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania odbędzie się za tydzień po Mszy św. o godz. 16:00.
  7. Zapraszamy na czuwanie modlitewne 16 lutego w intencji Błogosławieństwa dla Polski pod patronatem św. Andrzeja Boboli, patrona Polski. Rozpoczęcie czuwania o godz. 21:00 a zakończenie o północy Mszą św. w intencji Ojczyzny i procesja z relikwiami świętego patrona.
  8. Dzięki większym i mniejszym sponsorom udało się sfinansować i zainstalować w naszym kościele nowoczesny system wizualny, który pomoże wiernym lepiej uczestniczyć w śpiewie liturgicznym. Serdecznie dziękujemy pomoc i wsparcie.
  9. Zachęcamy do zakupu i czytania prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego”,  tygodnika „Idziemy” i Mały Gość dla dzieci.

Grzegorz