OGŁOSZENIA, dn. 5. kwietnia 2026 A.D.

Autor - kontakt
05.04.2026 15:58:00

I Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

  1. Dzisiaj NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO  i rozpoczyna się Okres Wielkanocny.
  2. Składamy serdeczne Bóg zapłać Wszystkim za przygotowanie dekoracji Ciemnicy i Grobu Pańskiego w kościele, ministrantom, chórowi Vox Populi, organiście i wszystkim zaangażowanym dziękujemy za oprawę Triduum Paschalnego oraz za wszelkie przejawy dobroci.
  3. W minioną niedzielę na budowę kościoła zebraliśmy 11.200 zł. Serdeczne Bóg zapłać.
  4. W Wielki Piątek rozpoczeliśmy Nowennę do Miłosierdzia Bożego, która będzie trwać do soboty przed Niedziela Miłosierdzia Bożego. Nabożeństwo nowenny będzie odbywać się w następujący sposób: od Niedzieli Wielkanocnej do soboty po mszy św. wieczornej. 
  5. W poniedziałek wielkanocny Msze św., według porządku niedzielnego.
  6. W najbliższy piątek z racji Oktawy Wielkanocy nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  7. Za tydzień niedziela Bożego Miłosierdzia zapraszamy o godz. 15.00 na Godzinę Miłosierdzia.
  8. Zachęcamy do podjęcia codziennej modlitwy za każdego Ojca na okres jednego roku. Po Mszy św. są wystawione koszyki z kartkami do losowania za jakiego kapłana z naszej parafii dana osoba będzie się modlić.
  9. W przyszłą niedzielę zapraszamy na spotkanie Oratorium o godz. 15:00 w starej kaplicy.
  10. Za tydzień po Mszy św. o godz. 16:00 odbędzie się spotkanie dla kandydatów do bierzmowania.
  11. Nasza Parafia i Odnowa w Duchu św. Parakletos zaprszają do udziału w Rekolekcjach Ewangelizacyjnych Odnowy (REO). Zapisy w dniu rozpoczęcia 16.04.2026r. Spotkania będą się odbywać w czwartki o godz. 19:00. Zakończenie 30.05.2026r. Może to do Ciebie mówi dziś Jezus: Gdzie jesteść? Szukam Ciebie! Przyjdź!
  12. Nasza Parafia należy do organizacji pożytku publicznego i posiada numer KRS 0000492304, który umożliwia przekazanie 1,5% podatku na Parafię.
  13. Zachęcamy do zakupu i czytania prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego”, tygodnika „Idziemy” i Mały Gość dla dzieci oraz Słowo Krzyża pismo Pasjonistów.

kontakt