OGŁOSZENIA dn. 6 marca 2022 A.D.

Autor - Grzegorz
06.03.2022 06:44:00

I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

 1. Prosimy o przestrzeganie obowiązku noszenia maseczek w kościele.
 2. W Wielkim Poście zapraszamy na nabożeństwa pasyjne. W piątki Droga Krzyżowa dla dzieci o godz. 17:30 dla dorosłych o godz. 18:40. W soboty koronka do Matki Bożej Bolesnej po Mszy św. o godz. 7:00. W niedziele Gorzkie Żale po Mszy św. o godz. 12:30.
 3. Wspólnota Domowego Kościoła serdecznie zaprasza do udziału w Ekstremalnej Drodze Krzyżowej przez las. Rozpoczęcie piątek o godz. 20:00 na skrzyżowaniu ulic Kroczewskiej z Wyszkowską. Prosimy o odpowiedni ubiór do warunków pogodowych oraz zabranie latarek.
 4. W każdą środę zapraszamy na nowennę do M.B. Nieustającej Pomocy przed Mszą św. o godz. 18:00.
 5. W każdy czwartek zapraszamy o godz. 18:00 na Msza św. wotywną i nowennę do św. Gabriela od M.B.B. oraz błogosławieństwo jego relikwiami. Przy ołtarzu św. Gabriela jest wyłożona Księga Maturzystów, za których będziemy się modlić podczas nowenny.
 6. Wszystkie Msze św. są transmitowane na stronie www.misjagabriela.pl
 7. W zakrystii można nabyć w cenie 20,00 PLN bajkę dla dzieci „Gabriel, chłopiec uśmiechu”. Audiobook powstała z inicjatywy Misji Gabriela przy współpracy Mam Teatr: tekst bajki napisała - Marzanna Graff, głosu udzielił – Aleksander Mikołajczak.
 8. Chór VOX POPULI zaprasza wszystkie chętne osoby śpiewające lub grające na instrumentach do tworzenia oprawy muzycznej podczas tegorocznego Triduum Paschalnego. W repertuarze 4-głosowe pieśni liturgiczne. Pierwsza próba odbędzie się w przyszłą niedzielę (13 marca) o godz. 19:00 w kaplicy. Serdecznie zapraszamy!
 9. Zapraszamy na warsztaty, które pomogą w komunikacji opartej na miłości, pozwolą zrozumieć przyczyny nieporozumień w relacjach z ludźmi. Warsztaty obejmują 15 cotygodniowych spotkań w cenie 18 PLN za godzinę. Spotkanie informacyjne odbędzie się 7 marca, o godz. 19:00 w harcówce. Bliższe informacje na plakacie.
 10. Nasi współbracia pasjoniści na Ukrainie prowadzą Dom Miłosierdzia dla osób starszych i samotnych oraz udzielają schronienia 60 uchodźcom ze stref wojennych w związku z tym potrzebna jest pomoc. Organizujemy w parafii zbiórkę żywności z długim terminem przydatności do spożycia oraz środki czystości i higieny osobistej. Pomoc finansową prosimy przelewać na konto parafialne z dopiskiem Ukraina. Pierwszy transport z naszej parafii został załadowany na samochód i pojedzie we wtorek na Ukrainę.
 11. Zachęcamy do zakupu i czytania prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego” i tygodnika „Idziemy” oraz Mały Gość dla dzieci.
Powrót do strony głównej