OGŁOSZENIA dn. 7. maja 2023 A.D.

Autor - Grzegorz
07.05.2023 08:37:08

V NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

  1. W poniedziałek uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski. W sobotę uroczystość N.M.P. Łaskawej, głównej patronki Stolicy.
  2. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania odbędzie się dziś po Mszy św. o godz. 16:00.
  3. Rozpoczął się miesiąc maj poświęcony Matce Bożej. Po Mszy św. wieczornej przez cały miesiąc odbywać się będzie nabożeństwo majowe.
  4. Zapraszamy na nabożeństwo majowe w terenie. W najbliższą środę o godz. 20:00 przy ul. Maćka z Bogdańca.
  5. W każdy czwartek zapraszamy o godz. 18:00 na Msza św. wotywną do św. Gabriela od M.B.B. podczas której modlimy się w intencji ośmioklasistów i maturzystów. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.
  6. W każdą sobotę zapraszamy o godz. 6:30 na Godzinki o Niepokalanym Poczęciu N.M.P.
  7. W sobotę przypada 13 maja dzień pierwszych objawień w Fatimie po Mszy św. wieczornej i majowym zapraszamy na nabożeństwo fatimskie.
  8. Zapraszamy na koncert pieśni maryjnych, w którym wystąpią Schola Dziecięca i chór Vox Populi i diakonia muzyczna Odnowy w Duchu Św. Będziemy śpiewać na cześć Matki Bożej 21 maja br. o godz. 19:15 w kościele.
  9. Z inicjatywy mieszkańców Zielonej-Białołęki powstała petycja w sprawie zablokowania budowy bloków mieszkalnych na małych działkach między domami jednorodzinnymi. Wynika to z troski o bezpieczeństwo, komfort życia oraz zatrzymanie postępującego paraliżu komunikacyjnego. Przed wyjściem z kościoła udostępnione są listy poparcia protestu. Z góry serdecznie dziękujemy.
  10. Zachęcamy do zakupu i czytania prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego”,  tygodnika „Idziemy” i Mały Gość dla dzieci oraz bezpłatne „Słowo Krzyża” pismo Rodziny Pasjonistowskiej w Polsce.