OGŁOSZENIA dn. 7. stycznia 2024 A.D.

Autor - Grzegorz
07.01.2024 06:57:00

NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO

  1. Chrzest Chrystusa jest także objawieniem – epifanią. Jezus, który przyjmuje chrzest nawrócenia z rąk Jana Chrzciciela, jako umiłowany Syn Boga i namaszczony mocą Ducha Świętego, objawia światu Boga. Ta niedziela kończy okres Narodzenia Pańskiego i rozpoczyna okres Zwykły.
  2. Dzisiaj Schola św. Gabriela po Mszy św. o godz. 11:00 kolędować i zbierać fundusze na działalność scholii. Zapraszamy dzieci do przebrania się i wspólnego kolędowania.
  3. Młodzież ze szkół średnich, która chce lepiej poznać Pismo Święte oraz podyskutować o problemach i pytaniach dnia codziennego w kontekście wiary, zapraszamy na spotkanie Oratorium św. Gabriela dzisiaj o godz. 15:00 w kaplicy wejście od zakrystii.
  4. Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania odbędzie się dzisiaj po Mszy św. o godz. 16:00.
  5. W przyszłą niedziele odbędzie się spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. i ich rodziców według harmonogramu.
  6. Zachęcamy do zakupu i czytania prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego”,  tygodnika „Idziemy” i Mały Gość dla dzieci.
  7. Nasza Parafia należy do organizacji pożytku publicznego i posiada numer KRS 0000492304, który umożliwia przekazanie 1,5% podatku na Parafię.
  8. Plan Kolędy na nadchodzący tydzień. Natomiast na dalsze dni jest podany na Facebooku i stronie parafii.

Grzegorz