OGŁOSZENIA dn. 9. czerwca 2024 A.D.

Autor - Grzegorz
09.06.2024 09:53:00

X NIEDZIELA ZWYKŁA

 1. W miesiącu czerwcu codziennie po Mszy św. wieczornej zapraszamy na nabożeństwo czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.
 2. Dzisiejsze ofiary z tacy są przeznaczone na budowę kościoła. Serdeczne Bóg zapłać.
 3. Zapraszamy dziś na kiermasz ciast gromad dziewczynek i chłopców Wilczków ze Skautów Europy. Zebrane środki zostaną przeznaczone na materiały i sprzęt obozowy, a także na rozwój i działalność gromad w następnym roku. Zachęcamy do wsparcia!
 4. Dzisiaj zapraszamy młodzież na spotkanie Oratorium św. Gabriela o godz. 15:00.
 5. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania, którzy przygotowują się pierwszy rok odbędzie się dzisiaj po Mszy św. o godz. 16:00.
 6. We wtorek wspomnienie św. Barnaby, Apostoła, w czwartek św. Antoniego z Padwy, prezbitera i doktora Kościoła; w piątek bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika.
 7. We wtorek o godz. 18.00 Msza św. ku czci św. Gemmy Galgani i błogosławieństwo relikwiami.
 8. W czwartek, 13 maja, zapraszamy na nabożeństwo fatimskie.
 9. W czwartek zapraszamy o godz. 18:00 na Msza św. wotywną i nowennę do św. Gabriela od M.B.B. oraz błogosławieństwo jego relikwiami.
 10. Zapraszamy na spotkanie Wspólnoty Kobiet, pt. „Wiara czyni cuda”, które rozpocznie się Mszą św. w piątek, tj. 14 czerwca br., o godz. 19:00 w kościele. Szczegółowy plan na plakacie przed wejściem do kościoła.
 11. W sobotę o godz. 6:30 Godzinki o Niepokalanym Poczęciu N.M.P.
 12. Terminy I-wszej Komunii św. na rok 2025 są podane na Facebooku i stronie parafii pod zielonym przyciskiem.
 13. Zachęcamy do zakupu i czytania prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego”, tygodnika „Idziemy” i Mały Gość dla dzieci.

Grzegorz