Ogłoszenia ( 9.06.2019)

Autor - kontakt
18.06.2019 04:09:53
  1. Dziś przeżywamy uroczystość Zesłania Ducha Świętego – Zielone Świątki. Przy tej okazji przypominamy, że kończy się możliwość spowiedzi i Komunii Wielkanocnej. W poniedziałek przypada święto Najświętszej Maryi Panny, Matki Kościoła, w czwartek święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana, a w przyszłą niedzielę uroczystość Najświętszej Trójcy.
  2. W czwartek, 20 czerwca, przypada uroczystość BOŻEGO CIAŁA. Msze św. w tym dniu o godz. 8:00, 9:30, 11:00 z procesją do czterech ołtarzy oraz o godz. 18:00. Mszy św. o godz.12:30 i 16:00 nie będzie.
  3. Procesja Bożego Ciała przejdzie ulicami: Ostródzką, Warzelniczą i Hemara na plac kościelny. Do udziału w procesji zapraszamy ministrantów, asystę i bielanki oraz dzieci pierwszokomunijne. Dziewczynki przynoszą kwiatki do sypania w czasie procesji.
  4. Dziś ofiary z tacy są przeznaczone na budowę kościoła.
  5. W miesiącu czerwcu zapraszamy na nabożeństwa ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa codziennie przed Mszą św. wieczorną.
  6. 13 czerwca, zapraszamy na nabożeństwo fatimskie po Mszy św. wieczornej.
  7. W czwartek o godz. 18:00 Msza św. z modlitwą o uzdrowienie.
  8. Skauci Europy zbierają dzisiaj przed kaplicą datki na zorganizowanie obozu i zakup sprzętu dla Szczepu. Jako wyraz wdzięczności, będzie można skosztować ciast, które przy drobnej pomocy rodziców, zostały własnoręcznie przygotowane przez skautów.
  9. W przyszłym roku Pasjoniści będą obchodzić 300-lecie istnienia Zgromadzenia Męki Jezusa Chrystusa. W związku z tym już teraz po naszych klasztorach peregrynuje Ikona Jubileuszowa i relikwie św. Pawła od krzyż, które będziemy gościć od 18 – 21 czerwca. Serdecznie zapraszamy.
  10. Zachęcamy do zakupu i czytania prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego” i tygodnika „Idziemy”.

kontakt