VII Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego
Wniebowstąpienie Pańskie
- Dziś przeżywamy uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Za tydzień przypada dzień Pięćdziesiętnicy tzn. niedziela Zesłania Ducha Świętego.
- W minioną niedzielę na budowę kościoła zebraliśmy 9.500 zł. Serdeczne Bóg zapłać.
- W miesiącu maju poświęconemu Matce Boże zapraszamy na nabożeństwo majowe codziennie po Mszy św. wieczornej.
- Od czwartku po Mszy św. wieczornej trwa nowenna do Ducha Świętego przed Pęćdziesiątnicą.
- W czwartek zapraszamy o godz. 18:00 na Msza św. wotywną i nowennę do św. Gabriela od M.B.B. Przy ołtarzu św. Gabriela jest wyłożona Księga Maturzystów i Ośmioklasistów, za których będziemy się modlić podczas nabożeństwa.
- W sobotę o godz. 6:30 Godzinki o Niepokalanym Poczęciu N.M.P.
- W sobotę zapraszamy na wigilię i czuwanie przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Czuwanie rozpoczynamy o godz. 21:00 a wigilijna Msza św. o godz. 23:00.
- Zapraszamy na koncert maryjno-wielkanocny w niedzielę, tj., 24 maja br. o 19:15 w kościele.
- Fundacja Skrzydła Sztuki zaprasza na widowisko muzyczno – teatralne pt. „Gen Wolności-Młodzież w walce z komuną”. Spektakl 31 maja godz. 17:00 Scena Stygmat przy pl. Grzybowskim. Informacje o biletach na facebooku: Gen wolności młodzież w walce z komuną lub Fundacja Skrzydła Sztuki.
- Zachęcamy do zakupu i czytania prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego”, tygodnika „Idziemy” i Mały Gość dla dzieci oraz Słowo Krzyża pismo Pasjonistów.